Saldus sapnas

Saldus sapnasSaldus sapnasSaldus sapnas
Galimi pasirinkimai:
Dydis:
  • Sena kaina*: 139.99Lt
Pridėti į svajonių sąrašą

Saldus sapnas

Kodas: GL-226
kita
Švelni tarsi sapnas puokštė iš gerberų, chrizantemų, eustomos, gvazdikėlių, žalumos ir saldainiai Raffaello sukels malonumo ir laimės pojūtį. Mylėkite ir būkite mylimi. Parodykite šiltus jausmus tiems, kuriuos mylite.

Pasirinkite puokštės dydį. Puokštės skiriasi savo apimtimi, žalumos, dekoravimo kiekiu, gėlių ilgiu... Nuotraukoje pateikta didelio dydžio puokštė.

Dovanokite gėles šiandien ir mes pridėsime sveikinimo atvirutę nemokamai. Tik neužmirškite įrašyti sveikinimo žodžių!

Šios gėlės gali būti pristatomos visoje Lietuvoje! Simbolinis pristatymo mokestis - tik 3,99 Lt.
Gėlės pristatomos 7 dienas per savaitę. Užsakymo pastabose nurodykite datą ir laiką (prieš pietus; po pietų) kuomet norite, kad gėlės būtų pristatytos gavėjui. Būtinai nurodykite savo ir gavėjo kontaktinius telefonus. Jei nebus nurodyta pristatymo data, tuomet gėlės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas.

Gėlių pristatymas vykdomas tik gavus pilną apmokėjimą už užsakymą. Gėlės pristatomos atskirai nuo kitų užsakytų prekių ir dovanų, todėl užsakant gėles prašome suformuoti atskirą užsakymą.

Puokštė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, atsižvelgiant į sezoniškumą. Tačiau kiekviena puokštė tikras meno kūrinys, kuris pradžiugins jos gavėją.

Dovanokite malonias gyvenimo akimirkas jau šiandien!
Atsiliepimai:
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.
AtsiliepimaiParašyti atsiliepimąPerkamiausi

Klauskite, galime padėti

+370 615 82 344
+370 5 204 0863

 skype Chat with meKlausti>>>

 

 

Paskaičiuokime

 

Ar žinote?