Operacija "Y" ir kiti Šuriko nuotykiai

  • Sena kaina* 21.18Lt
  • Kaina šiandien 19.36Lt
  • Sutaupote 9% - 1.82Lt
Pridėti į svajonių sąrašą

Operacija "Y" ir kiti Šuriko nuotykiai

Kodas: VD-478
kita
Операция "Ы" и другие приключения Шурика

Naivuolis kvailokas Šurikas – tradicinis situacijų komedijų personažas. Pats to nenorėdamas, jis patiria gausybę neįtikėtinų nuotykių ir visuomet iš balos išlipa sausas. Jo privalumas – ne ypatingi būdo bruožai, o tiesiog taip susiklosčiusios aplinkybės.

Šurikas, o ypač jo „kolegos“ – Vicinas, Morgunovas ir Nikulinas – tapo tarybinio folkloro personažais, keliaujančiais iš vieno anekdoto į kitą. Aktorių pavardės buvo sutapatintos su jų personažais. Filmą sudaro trys komiškos novelės, kurias vienija legendinis studentas Šurikas.

Pirmojoje jam tenka sunki užduotis – perauklėti statybose bausmę atliekantį chuliganą. „Nusikaltėlis“ be jokios abejonės yra tikrasis padėties šeimininkas – kol Šurikas dirba, jis miega, kai Šurikas geria kefyrą, jis valgo pietus iš trijų patiekalų, kuriuos jam atvežė milicijos darbuotojai. Nėra ko stebėtis, kad Šuriką suima pavydas...

Antrojoje novelėje herojus ruošiasi egzaminui su nepažįstama studente, kuri yra šventai įsitikinusi, kad mokosi su drauge – mat per visą dieną taip ir nepakelia galvos nuo konspekto.

Trečioji novelė apie bazę, iš kurios viskas pavogta, o nuo revizijos ją gali išgelbėti tik dar viena vagystė, tiksliau – jos imitacija. Tačiau šaunioji trijulė (Vicinas, Morgunovas ir Nikulinas) gimusi tam, kad sugadintų visus genialiausius planus ir sužlugdytų operaciją „Y“.

Tipas: DVD
Kategorija: Komedija
Režisierius: Leonid Gaidai
Vaidina: Aleksandr Demyanenko, Natalya Seleznyova, Mikhail Pugovkin, Viktor Pavlov, Aleksei Smirnov, Emmanuil Geller, Viktor Uralsky, Vladimir Basov, Vladimir Rautbart, Rina Zelyonaya, G. Akhundov, Valentina Berezutskaya, Svetlana Ageyeva, Valeri Nosik, Georgi Georgiu
Trukmė: 96 min.
Įgarsinimo kalbos: Rusų
Titravimo kalbos: Lietuvių
Atsiliepimai:
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.
AtsiliepimaiParašyti atsiliepimąPirkėjai kartu su šia preke dar pirko:

Klauskite, galime padėti

+370 615 82 344
+370 5 204 0863

 skype Chat with meKlausti>>>

 

 

Paskaičiuokime

 

Ar žinote?